IT Rendszergazda (IT System Administrator) állásajánlat

Rólunk

  • Cégünk több mint tíz éve kínál informatikai megoldásokat ügyfelei részére.
  • Partnereink számára folyamatos szerver és munkaállomás üzemeltetést végzünk.
  • Meglévő infrastruktúrákat tartjuk karban, valamint újakat tervezünk, üzemelünk be.
  • Munkáink közt egyaránt megjelennek eseti számítógép karbantartások és több száz fős cégek folyamatos rendszer üzemeltetései is.

Feladataid

  • Microsoft munkaállomások üzemeltetése, karbantartása
  • Felhasználó támogatás helyszínen, vagy távoli elérésen keresztül
  • Váltott ügyelet biztosítása (ebből kifolyólag nem szokványos 8 órás munkára keresünk kollégát)

Elvárásaink

  • Microsoft munkaállomás ismeretek
  • Hálózati adminisztrációs ismeretek
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Magas fokú stressz tűrő képesség
  • Legalább alapfokú IT angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fejlődni akarás
  • Pécsi, vagy közvetlen Pécs környéki lakhely​

A fényképes szakmai Önéletrajzokat és motivációs levelet a carrier@gyapinet.hu e-mailcímre várjuk. Telefonos kérdés esetén a következő számot hívhatod: +36 30 530 9669

Amit kínálunk?

  • Megbízható, közel 15 éves múltal rendelkező vállalat
  • Versenyképes fizetés (megegyezés szerint)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Modern környezet
  • családias légkör, összetartó csapat

Jelentkezni a +36 30 530-9669-es telefonszámon (Ifj. Wágner György), illetve a carrier@gyapinet.hu e-mailcímen fényképes önéletrajzal, motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel lehet.

Mutasd a térképetBezárás

Kapcsolat

Ha kérdése van vegye fel velünk a kapcsolatot

Telefon

Ifj. Wágner György
+36 30 530 9669

support@gyapinet.hu

Címünk

7693 Pécs-Hird
Szövőgyár utca 20.